Pogotowie adwokackie - Obronca24h.pl
 

Pogotowie adwokackie

POGOTOWIE ADWOKACKIE CZYNNE 24H / 7DNI W TYGODNIU

Istotą funkcjonowania serwisu OBRONCA24.PL jest zapewnienie całodobowej pomocy prawnej osobom zatrzymanym w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa. W przypadku zatrzymania – niezwłocznie pojawiamy się na miejscu zdarzenia – komisariat, komenda, izba zatrzymań, areszt śledczy.

W skład Zespołu OBRONCA24H.PL wchodzą wyłącznie profesjonalni pełnomocnicy procesowi – adwokaci i radcowie prawni. Wśród możliwych form realizacji państwa zlecenia jest m.in. dojazd obrońcy na miejsce zatrzymania przygotowanie projektu pisma procesowego w sprawach karnych – tj. upoważnienia do obrony, zażalenia na zatrzymanie, zażalenie na tymczasowe aresztowanie etc. występowanie w charakterze obrońcy już od momentu zatrzymania

Istotą naszej pracy jest zapewnienie naszym Klientom jak największego bezpieczeństwa w zakresie realizacji prawa do obrony.

PROCEDURA WEZWANIA OBROŃCY:

  1. Prosimy zadzwonić na całodobowy numer alarmowy – TELEFON: 22 270 63 01
  2. Podać imię i nazwisko zatrzymanego oraz miejsce zatrzymania
  3. Podać okoliczności zatrzymania

PROCEDURA REALIZACJI ZLECENIA:

  1. Telefonicznie uzgadniamy warunku realizacji zlecenia
  2. Obrońca niezwłocznie udaje się na miejsce zatrzymania celem podjęcia natychmiastowej pomocy prawnej
  3. Obrońca przygotowuje upoważnienie do obrony, dzięki czemu zatrzymany od pierwszych chwil ma już profesjonalnego obrońcę procesowego

UWAGA: Obrońcę ustanawia oskarżony, do czasu ustanowienia obrońcy przez oskarżonego pozbawionego wolności OBROŃCĘ MOŻE USTANOWIĆ INNA OSOBA, o czym niezwłocznie zawiadamia się oskarżonego.

Oznacza to, że obrońcę może ustanowić dla zatrzymanego także INNA OSOBA, w sytuacji gdy zatrzymany został pozbawiony wolności.

Kontakt za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, choć najwygodniejszy dla każdej ze stron, w naszej ocenie nie gwarantuje zawsze pełnej poufności przekazywanych informacji. Dlatego wzywając obrońcę prosimy ograniczyć przekazywane informacje do wskazany powyżej. Szczegóły sprawy zostaną omówione w trakcie osobistego spotkania.

ADWOKAT 24H – CAŁODOBOWA POMOC PRAWNA

ZADZWOŃ PRZEANALIZUJEMY TWOJĄ SYTUACJĘ I ZAPROPONUJEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE

UWAGA! PIERWSZA KONSULTACJA Z ADWOKATEM JEST NIEODPŁATNA

Call Now ButtonBezpłatna konsultacja zadzwoń